FAQ

Часті питання

 • Яку технологію при підключенні використовує ZasNet?

  Наша компанія для підключення використовує сучасні оптичні технології - Ethernet та FTTB («оптика в кожний будинок»), що забезпечують гарантовану швидкість завантаження інформації до 100 Мб/с. Дані технології передбачають прокладання окремого кабелю від нашого комутатора до квартири абонента. Клієнт зі свого боку підключає кабель до мережної карти, або іншого пристрою, якщо про це була домовленість. 
  Підключення PON - це персональний доступ до мережі Інтернет без втрат по оптовоколонному кабелю. Проблеми з негодою, електрикою та іншими зовнішніми факторами Вас не торкнуться. Щоб не сталося, Ви завжди в Інтернеті. Однією із переваг є постійний доступ до ресурсу Інтернет навіть із відсутністю коштів на балансі. 
  Відчуйте переваги від нової швидкості Вашого інтернету до 200 Мб/с.

 • В чому переваги безлімітного інтернету?

  Перевага безлімітного Інтернету в тому, що Ви сплачуєте тільки фіксовану плату в розмірі обраного Вами тарифного пакету. В дану оплату включений весь трафік.

 • Що таке логін і пароль?

  При підключенні послуги "Інтернет", Абоненту присвоюється особовий рахунок – логін, який використовується для підключення до інтернету, проплат та ідентифікації Абонента. Під час підключення до мережі Інтернет система завжди запитує Вас логін і пароль. Логін і пароль – унікальна комбінація мережних реквізитів, яка дозволяє Вам одержувати доступ до Інтернет. Пароль — набір букв і цифр, який у поєднанні з Логіном, слугує ідентифікатором Абонента.

 • Як провести інтернет в кожну кімнату в квартирі?

  Для того, щоб користуватися послугою Інтернет в кожній кімнаті Вашої квартири Вам необхідний маршрутизатор (роутер). Маршрутизатори бувають дротові, коли до кожного комп’ютера необхідно протягувати кабель, та бездротові, коли можна здійснити підключення за допомогою Wi-Fi, не використовуючи зайвих кабелів. При використанні маршрутизатора для підключення декількох комп’ютерів, потрібне лише одне підключення до мережі Лангейт, а це значить, що Ви будете сплачувати лише одну абонентну плату. Потрібно зазначити, що при такому підключенні, швидкість інтернету згідно Вашого тарифного плану буде ділитись на всі підключені комп’ютери. Для налаштування маршрутизатора (роутера) необхідно звернутись до майстра через call-центр «Контакти».

 • Як підключити інтернет до ноутбука?

  Якщо Ви підключаєтеся до мережі Інтернет за допомогою кабеля, необхідно зробити налаштування послуги на ноутбуці, відповідно до встановленого програмного забезпечення.
  Якщо Ви підключаєтеся за допомогою Wi-Fi з’єднання, необхідно на Вашому ноутбуці знайти необхідну Вам мережу і підключитися безпосередньо до неї, при необхідності ввести «ключ безпеки» - пароль на Ваш роутер для доступу до мережі.

 • Як призупинити послугу?

  Призупинити користування послугами можливо, повідомивши про це провайдера у телефонному режимі або подавши відповідну письмову заяву. Максимальний період призупинення надання послуг складає 3 (три) календарні місяці. 

  Призупинення надання послуг буде здійснено з 1 (першого) числа наступного місяця. У разі призупинення надання послуг у поточному місяці (з 1 по 5 число розрахункового періоду) Абонент оплачує суму в розмірі 30 грн за термінове призупинення, незалежно від тарифного плану. 

  Повторне (зворотне) підключення оплачується Абонентом відповідно до Тарифів.

 • Як і де можна поміняти свій тарифний план на інший?

  Щоб змінити тарифний план, зайдіть в розділ "Послуги і тарифи", далі натисніть на рядок "Змінити тарифний план". Тепер вибираєте тариф, що цікавить вас, і натискаєте на кнопку "Замовити".

 • Я хочу відмовитися від послуг компанії ZasNet. Як це зробити?

  Ми робимо все, для того, щоб Абоненти компанії «ZasNet» отримували найсучасніші якісні послуги, а користування було максимально зручним та доступним. Тож пропонуємо Вам ще раз зважити своє рішення та звернутись до нашого представництва, що дасть нам можливість вислухати Ваші поради та, можливо, змінити Ваше рішення.

  В разі, якщо прийняте рішення є категоричним, слід:

  1. Звернутись в найближчий до Вас відділ обслуговування абонентів.
  2. Написати заяву на припинення користування послугами до 10-го числа місяця, в якому планується припинення користування послугами
  3. За наявності заборгованості - сплатити її в повній мірі.